З метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях села, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму та згідно річного плану роботи школи у школі з 09 по 13 листопада проходив тиждень безпеки дорожнього руху.
В рамках тижня було проведено Єдиний національний урок «Безпечна країна»,виховні години, заходи , присвячені безпеці дітей на дорозі.
5 клас.
![](/d_r1.jpg)
6 клас
![](/d_r6.jpg)
7 клас
![](/d_r7.jpg)
8 клас
![](/d_r8.jpg)
9 клас
![](/d_r9.jpg)
10 клас
![](/d_r10.jpg)
|